Bezpłatne ebooki, które pomogą Ci założysz własną firmę


pomysł na biznes

 

 

Coraz częściej zastanawiasz się, czy nie powinnaś przejść „na swoje”? Szukasz inspiracji, czytasz biznesowe artykuły i rozmyślasz nad tym, w czym tak naprawdę chciałabyś się realizować? I tak od dłuższego czasu. Niestety, od pomysłu do realizacji dzieli nas czasem długa droga. Postaramy się trochę pomóc i podpowiedzieć Ci, jak dobrze przygotować się do założenia własnej firmy.

Grunt to przygotowanie!

Wiele osób, przystępując do zakładania własnego biznesu po macoszemu traktuje etap przygotowań, a często w ogóle pomija ten proces. Często są to osoby, które mają świetny pomysł „na start”, chęci i ogromny zapał do działania. Wydaje im się, że to wystarczy, żeby ich biznes odniósł sukces. I często tak właśnie jest. Najczęściej jednak po początkowej fali sukcesów nadchodzi kryzys. A wtedy spada motywacja, entuzjazm, a zaczynają problemy, niejednokrotnie zakończone upadkiem firmy. Doświadczenie wielu osób pokazuje, że wielu z tych błędów można uniknąć, przygotowując się solidnie do prowadzenia biznesu. Jak to zrobić z głową? Na początek… zajrzyj do naszych e-booków!

E-BOOK Wszystko, co musisz wiedzieć o prowadzeniu własnej firmy

No dobrze, podjęłaś już decyzję – zakładasz własny biznes. Jeśli tak to przedstawiamy Ci nasz e-book: „Wszystko, co musisz wiedzieć o prowadzeniu własnej firmy”. Zebrałyśmy w nim praktyczne wskazówki i udostępniłyśmy narzędzia, którymi warto posługiwać się na nowej ścieżce biznesowej. W prosty sposób dowiesz się, co powinnaś wiedzieć i o zadbać, zanim założysz własną firmę.

E-BOOK Projekt: Zyskowny Biznes od pomysłu do realizacji

Jesteś na etapie szukania pomysłu na biznes? A może właśnie zakładasz swoją firmę? Mamy dla Ciebie praktyczne rady i wskazówki, zebrane w e-booku: „Projekt: Zyskowny Biznes od pomysłu do realizacji”. W łatwy i przystępny sposób przedstawiamy Ci wiedzę na temat tego, jak poszukiwać pomysłu na biznes i jak go ocenić, jaką formę prawną swojej działalności wybrać, jak pozyskiwać klientów i sprzedawać swoje usługi czy produkty. Przejdziesz z nami krok po kroku przez wszystkie elementy modelu biznesowego. Zdobędziesz niezbędne umiejętności i kompetencje, które pomogą Ci założyć bądź rozwinąć swój własny biznes. Jesteśmy pewne, że z tą wiedzą przejdziesz od myślenia do działania!

>> E-BOOKI MOŻESZ BEZPŁATNIE POBRAĆ TUTAJ <<

źródło

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podziel się
Podziel się