Wszyscy odnoszący sukcesy ludzie to robią … a Ty też możesz to zrobić! Aktywne planowanie sukcesu

Czego się nauczysz:
Czy wiesz, że stosując prostą strategię możesz osiągnąć sukces przekraczający Twoją wyobraźnię ?!

Sukces nie jest poświęcony pewnej kategorii szczęśliwych utalentowanych ludzi, dlatego każdy może upodobnić się do guru sukcesu.

Sukces nie zależy od środowiska, okoliczności, poziomu wykształcenia, sytuacji finansowej itp.

Wszyscy odnoszący sukcesy ludzie musieli stawić czoła wielu negatywnym okolicznościom i porażkom, zanim osiągną to, czego chcą. Byli biedni…

Zagadnienia które poruszymy:
Sukces, zasady, mentorzy, strategia, marzenia, osiągnięcie, wypalenie zawodowe (nie krępuj się, unikaj wypalenia zawodowego), skuteczność, produktywność, wolność, autentyczność, odwaga, wyniki, cele, geniusz, nauka, motywacja


Czy wiesz, że stosując prostą strategię możesz osiągnąć sukces przekraczający Twoją wyobraźnię ?!

Sukces nie jest poświęcony pewnej kategorii szczęśliwych utalentowanych ludzi, dlatego każdy może upodobnić się do guru sukcesu.

Sukces nie zależy od środowiska, okoliczności, poziomu wykształcenia, sytuacji finansowej itp.

Wszyscy odnoszący sukcesy ludzie musieli stawić czoła wielu negatywnym okolicznościom i porażkom, zanim osiągną to, czego chcą. Byli biedni, z niewielkim wykształceniem lub bez wykształcenia, i wychowywani w trudnych okolicznościach.

Ale wszyscy stosowali tę samą strategię, aby zmienić swoją sytuację i spełnić swoje marzenia.

Musisz przestrzegać tej prostej strategii, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele i odnieść sukces.

Oto najlepsza strategia sukcesu:

„Zastosuj zasady sukcesu”

Proste, prawda? !!!

Ale zawsze pamiętaj: „Prawdziwa moc leży w prawdziwej prostocie”.

Ta potężna strategia gwarantuje sukces, ponieważ zasady są takie same i zawsze działają.

Zasady sukcesu są takie same bez względu na to, gdzie mieszkasz i kiedy mieszkasz.

Zasady sukcesu zawsze działają, ponieważ są sprawdzonymi faktami wykorzystywanymi przez wszystkich odnoszących sukcesy ludzi do osiągnięcia swoich celów.

Sukces pozostawia wskazówki. Te wskazówki to ponadczasowe zasady sukcesu.

Zasady również będą dla ciebie skuteczne, ale zależy to od jednego warunku.

Ten warunek jest następujący: „Zasady zawsze działają, jeśli przestrzegasz zasad”

Musisz zastosować te zasady i wprowadzić je w życie.

Działanie robi różnicę.

Ludzie odnoszący sukcesy wierzą w zasady i dlatego trwają, dopóki nie zobaczą wyników.

Zastosuj zasady sukcesu i zawsze będą działać. Ponieważ pracowali ze wszystkimi, którzy je zastosowali, również będą z tobą współpracować.

Pamiętaj jednak, że sam musisz przestrzegać zasad. Nie czekaj, aż ktoś zastosuje dla ciebie zasady.

Musisz sam zastosować zasady. Nie czekaj, aż ktoś pozwoli ci odnieść sukces.

Przeanalizuj swoją sytuację i zobacz, jak ta zasada może Ci pomóc. Zrób to sam.

Musisz prowadzić swoje życie.

I nigdy się nie poddawaj.

Ćwicz zasadę, aż zadziała.

Opanowanie zasad sukcesu wymaga czasu. Tak jak na początku jazdy samochodem, dobry kierowca potrzebował czasu.

Potrzebujesz praktyki, dopóki nie uzyskasz pozytywnych rezultatów.

A oto korzyść z posiadania mentora w swoim życiu. On może poprowadzić cię przez twoją podróż i wspierać cię na każdym kroku. I może nauczyć cię tych zasad i jak je opanować.

Przeczytaj książki sukcesu, a zdobędziesz doświadczenie życiowe od autorów-ekspertów.

Weź udział w seminariach i kursach dotyczących rozwoju osobistego i osobistego, aby zbliżyć się do mentorów sukcesu i uczyć się na ich doświadczeniu.

Zasady sukcesu zawsze działają, jeśli się je stosuje. Ćwicz zasady, dopóki ich nie opanujesz.

Ty również możesz odnieść sukces, stosując te same zasady, które stosują wszyscy odnoszący sukcesy ludzie na świecie.

Zacznij żyć życiem swoich marzeń.

Mój przyjacielu, możesz coś zmienić.

Wierzę w Ciebie.

Zastanów się


Czy zastanawiałeś się kiedyś nad ilością kreacji, piękna, radości i pasji, których brakuje na tym świecie każdego dnia, ponieważ tak wielu ludzi porzuciło swoje pasje i radość z powodu znacznie bardziej „ważnego” i „poważnego” życia?

Poświęć chwilę i zastanów się:

  • W jakich zajęciach lubiłeś brać udział jako dziecko, nastolatek lub młody dorosły? Czy nadal uczestniczysz w którymkolwiek z tych lub powiązanych działań?
  • O czym marzyłeś najbardziej, kiedy chciałbyś być dorosły?
  • Co robisz, kiedy czujesz się najbardziej radosny, namiętny lub płynący? Kiedy ostatni raz robiłeś to?

Jeśli jesteś podobny do większości ludzi, których znam, prawdopodobnie śmiejesz się, ponieważ minęło tyle czasu, odkąd zrobiłeś którąś z tych rzeczy, których nawet nie pamiętasz lub wypowiesz wiele wymówek, dlaczego nie mogę robić tych rzeczy. Niektóre z tych wymówek mogą brzmieć:


  • Są ważniejsze rzeczy do zrobienia
  • Nie mam czasu
  • Nie można tego zrobić teraz, gdy mam żonę / męża / partnera, karierę, dzieci, dom itp.
  • Nie ma szans, żebym kiedykolwiek miał to, o czym marzyłem, to była tylko fantazja. W końcu jestem w średnim wieku, mam nadwagę i nie jestem w formie i na pewno nie zostanę w tym życiu NBA, NFL, WNBA, gwiazdą Broadwayu ani muzykiem rockowym, więc po co się tym przejmować.

A co, jeśli mógłbyś mieć i robić to, co lubisz najbardziej? Co jeśli mógłbyś skontaktować się z istotą tego, czego naprawdę chciałeś, a następnie pójść i zrobić TO? Na przykład być może to, co naprawdę spodobało ci się w zostaniu muzykiem rockowym, to tworzenie muzyki i dzielenie się nią z innymi. Możesz spełnić to marzenie w każdym wieku. Podnieś stary instrument, na którym grałeś, i zacznij ponownie brać lekcje. Możesz nauczyć się czegoś nowego. Dobrowolnie podziel się swoją muzyką z dziećmi, osobami starszymi lub grupą. Innym przykładem może być to, że kochasz ducha rywalizacji i wyzwań fizycznych związanych z marzeniem o uprawianiu sportu. Ty też możesz to mieć! Chociaż możesz nie być kolejnym Lance Armstrongiem lub Sereną Williams, istnieje wiele sposobów na poprawę kondycji fizycznej i rywalizację w sporcie w każdym wieku. Widziałem sportowców w dziale Masters różnych dyscyplin sportowych z większym sercem i duchem rywalizacji w latach 70., 80. i 90., niż wielu młodych profesjonalnych sportowców. Osobiście znam osoby o wymagających karierach i rodziny, które regularnie rywalizują w triathlonach i każdego roku jeżdżą na rowerze, biegają lub chodzą niezliczoną liczbę mil na cele charytatywne. Jeśli mogą to zrobić, ty też.

Chodzi mi o to – zasługujesz na radość, pasję i zabawę w swoim życiu. Owszem, życie może być czasem poważne i wszyscy mamy obowiązki, ale jesteście winni, aby naprawdę trochę żyć i dać sobie dar czegoś tylko dla was. Zdziwiłbyś się, jak odrobina czasu poświęcana regularnie na coś, co karmi twoją duszę, przyniesie dziesięć razy więcej rezultatów w innych „poważniejszych” częściach twojego życia.

W tym miesiącu szukaj swoich dawno zagubionych skrzypiec. Odkurz swoją gitarę, rakietę tenisową, pędzle lub podkładkę pisarza. Pozwól sobie na ponowne rozbudzenie pasji, znajdź radość i GRAJ.

Skoro zrobisz coś dla siebie po przeczytaniu powyższego to mam dla Ciebie plan na osiągniecie sukcesu w tej czynności. Możesz go łatwo zastosować do innych dziedzin życia.


Mam zamiar powiedzieć ci, jak „aktywować swój osobisty sukces”. Tak więc, gdy myślisz o tym wyniku – niezależnie od celu, który chcesz osiągnąć. Wyobraź sobie, że osiągając ten cel lub ten wynik;

• Czy zabrałoby ci to coś, kim jesteś?
• Czy jest jakaś wymówka, którą możesz teraz uczynić, która powstrzyma cię od osiągnięcia tego celu?

Jednym z kluczy do osiągnięcia dowolnego celu i aktywacji planu jest pamiętanie o celu, utrzymywanie go w pamięci. Ciekawy?

Stwórz listę …

Jeszcze raz- Jednym z kluczy do osiągnięcia dowolnego celu i aktywacji planu jest pamiętanie o celu, utrzymywanie go w pamięci. Słuchaj codziennie swoich procesów myślowych i nakierunkuj je na to co chcesz osiągnąć. Przekonaj się i po przebudzeniu zachowuj się tak, jakbyś miał zagwarantowany rezultat, którego szukasz.

A kiedy działasz poza charakterem, innymi słowy, kiedy demonstrujesz zachowania lub postawy, które są sprzeczne z realizacją twoich celów – zmień to, że następnym razem, gdy wysłuchasz procesu hipnozy, dokonasz niezbędnych zmian. Aby iść naprzód, będziesz myśleć i działać, mając na uwadze cel.

Za każdym razem, gdy ćwiczysz proces hipnozy, przekonasz się, że poprawia się twoja wewnętrzna zdolność widzenia, słyszenia i przeżywania w twoim umyśle oka.

I tak jak nauczyłeś się, czytając Przebudź geniusza, odkryłeś, że być może jesteś bardziej wizualnym uczniem, może jesteś bardziej słuchowy lub bardziej kinestetyczny. Chcemy cię prosić, aby stać się bardziej pełnym uczniem zmysłowym. Ktoś, kto potrafi wykorzystać wszystkie zmysły, magnetyzuje się w otaczającym cię świecie, tak jak chcesz. A potem idź po to, aby to osiągnąć.

Następnym krokiem jest zastanowienie się, co musi się wydarzyć lub co musi się zmienić w twoim życiu, abyś mógł osiągnąć ten cel, który wyznaczyłeś sobie dzisiaj? Teraz ważne, co to jest.

Innymi słowy, co będziesz musiał teraz zrezygnować z tego, że trzymasz się teraz mocno?

Ponieważ jeśli nie trzymałeś się czegoś poważnie, co powstrzymywałoby cię od osiągnięcia tego celu, nie słuchałbyś nawet mojego głosu, jak to możliwe, że osiągnąłeś swój cel.

Jakie zmiany należy wprowadzić, aby osiągnąć ten cel, aby można było „Aktywować swój osobisty sukces?”

Następnie musisz dowiedzieć się, jakie zasoby masz wewnętrznie, aby osiągnąć swój cel. Podczas procesu hipnozy zrób inwentaryzację umysłową. Pomoże ci to odkryć, jakie umiejętności, jakie umiejętności, jakie zasoby posiadasz?

Poproszę cię o przekazanie wszelkich z góry założonych pomysłów na temat tego, jak możesz osiągnąć swój cel i otworzyć umysł na możliwość, że istnieje jeszcze większa możliwość dla ciebie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podziel się
Podziel się